Asea skrivbordslampa
2014-05-04
244885
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, 1950-tal, Asea, grönlackerad, höjd 92 cm
Slitage