Grythyttan trädgårsmöbler
2014-05-03
244812
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, Grythyttan, 1900-talets andra hälft, ek och grönlackerad stålrörsstomme, bestående av: 4 stapelbara stolar, brickmärkta, bord 120x70 cm, kuddar medföljer
Slitage