Takarmatur art deco
2014-05-04
244799
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1930-tal, art deco, kromad stomme, frostade glaskupor, höjd 70, diameter 53 cm
Obetydliga nagg, bruksslitage