Ring 20 k guld
2014-05-06
244792
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 20 k guld, smaragdslipad vit sten, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 7 g
Sten med slitage, repor