Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Gatumusikant", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm
Zustandsbeschreibung
244745
2014-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner