Bordslampa 1900-tal
2014-05-03
244675
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, bemålad vitmetall, i form av matros, höjd inklusive marmorsockel ca 53 cm
Ej funktionstestad, slitage