Yrjö Edelmann grafiskt blad
2014-05-03
244672
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 111/1500, bladstorlek 44x60 cm, oramad