Broderi antikt Kina
2014-05-03
244607
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRODERI, Kina, antikt, motiv med tranor, broderi i gulmetall på violett sammet, sammansytt av två våder, 340 x 217 cm
Slitage, skador