Vas Alf Wallander
2014-05-03
244555
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, jugend, Rörstrand, märkt Dessin Alf Wallander, handmålad dekor i underglasyr blått, höjd ca 35 cm
Mindre fotringsnagg, smärre krackeleringar i glasyren