Ardy Strüver färgcarborundum
2014-05-03
244443
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STRÜVER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad och daterad Ardy Strüver, numrerad 52/90, färgcarborundum, 39x45 cm