Tallrikar Kina 1700-tal
2014-05-02
244438
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 8 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 24 cm
Enstaka nagg