Carl Fredrik Reuterswärd lackvarell
2014-05-09
244424
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Dank och fjäder, signerad Reuterswärd, även signerad och daterad med dedikation på baksidan 1979, lackvarell på duk, 50x61 cm