Tallrikar Kina 1700-tal
2014-05-02
244408
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, 1700-tal, djupa, dekor i underglasyrblått, konturerat brätte, diameter 23 cm
Nagg, lagningar, hårsprickor