Stekfat Kina 1700-tal
2014-05-02
244402
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i underglasyrblått, brättet med silverform, längd 44,5 cm
Enstaka nagg, smärre repor