Olle Bonniér litografi
2014-05-03
244386
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -58, 41/115, färglitografi, 42x41 cm
Fläckar