Rökbord jugend koppar
Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, jugend, betsad björk med hamrad bricka i koppar och fyra lådor i sarg, kopia av kvitto från Bobergs möbleringsaktiebolag daterat 1923 medföljer, diameter 60, höjd 63 cm
Slitage
244357
2014-05-02