Maurice Moberg oljemålning
2014-05-03
244344
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MOBERG, Maurice (född 1923): Vitsippor i skogsbacke, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 57x65 cm