Japanskt träsnitt
2014-05-18
244266
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EISHI, Hosoda (1756-1829): Figurscen i glädjekvarteren, signerad Eishi zu, 62x11 cm
Skador, slitage, fläclar, beskurna marginaler