Oscar Hullgren oljemålning
2014-05-01
244203
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HULLGREN, Oscar (1869-1948): "Bränningen", signerad och daterad Oscar Hullgren 1941, numrerad IV a tergo, olja på pannå, 42x53.5 cm
Stiftmärken