Lennart Jirlow färglitografi
2014-05-02
244152
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "I trädgården", signerad L Jirlow, 254/380, färglitografi, 46x54 cm