Ingegerd Torhamn oljemålning
2014-05-01
244088
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, signerad it, olja på pannå, 55x46 cm