Helge Johansson blandteknik
2014-05-01
244026
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANSSON, Helge (1886-1926): Mölla, Öland, signerad o daterad 1904, blandteknik på papper, 33x52 cm