Ilkka Pärni akryl
2014-04-30
243984
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad a tergo -07, akryl på duk, 46x27 cm, oramad