Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
WERNER, Gösta (1909-1992): Visor av Evert Taube, två portföljer med 61 färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket numrerat 125/225, editerad av Galerie Aix, Stockholm
243961
2014-04-30