Henri Matisse färglitografi
2014-04-30
243953
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATISSE, Henri (Frankrike 1869-1954): efter, "Le Clown", onumrerad upplaga 1300, år 2005, färglitografi, ca 38x29 cm