Karott med lock silver
2014-04-30
243948
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAROTT med lock, silver/800, Tyskland, 1900-talets första hälft, rokokostil, med vapensköld, höjd 12 cm, diameter 26 cm, vikt ca 711 g
Repor, slitage