Stig (Slas) Claesson pastell
2014-04-30
243916
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stadsvy, signerad och daterad Stig Claesson 74, pastell, 42x52 cm