Birger Berndtson akvarell
2014-04-30
243913
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERNDTSON, Birger (1890-1940): Kvinnoporträtt, signerad B. Berndtson, akvarell på papper, 36x30 cm, bok om konstnären medföljer