Sven X-et Erixson färglitografi
2014-04-30
243910
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Figurscen, signerad X-et, 151/260, färglitografi, 67x52 cm