Hans Wichman träskulptur
2014-04-30
243898
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKULPTUR, Harry Wichman (1916-1993), signerad och daterad Wichman -82, blåmålad kvinna liggandes på mage, längd ca 42 cm
Nagg på tå, slitage