Robert Högfeldt oljemålning
2014-04-27
243888
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Landskapsvy, signerad Högfeldt, olja på pannå, ca 46x55 cm