Piedestal 1900-talets första hälft
2014-04-29
243867
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, masurbjörk, höjd ca 53 cm
Smärre slitage, mindre bortfall, renoverad