Marc Chagall efter litografi
2014-04-29
243825
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): efter, Komposition, osignerad litografi, 30x41 cm