Lennart Jirlow färglitografi
2014-04-29
243817
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Blombuketten I", signerad L Jirlow, 165/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 62x37 cm
Fläck