Dekorhjälm 1800-tal
2014-04-29
243791
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORHJÄLM, 1800-talets slut, metall, i godset märkt Husqvarna, dekor i fornnordisk stil, höjd ca 25 cm