Peder Duke oljemålning
2014-04-29
243789
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): "Drakar", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1993, olja på duk, ca 103x109 cm