Lasse Åberg färglitografi
2014-04-29
243731
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): Motiv med påskliljor, färglitografi, signerad Lasse Åberg, 65/175, 50x38,5 cm