Roland Svensson färglitografi
2014-04-29
243724
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Stuga norra Lidingö sjöscoutkår", signerad och numrerad 116/200, färglitografi, 28,5x42 cm, oramad
Något gulnad