Fat Flora Danica Royal Copenhagen
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
FAT, "Flora Danica", Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark, 1900-tal, modellnummer 3574, porslin, polykromt målad dekor av växter ur den danska floran, förgylld kantbård, märkt ROYAL COPENHAGEN DENMARK 3574, diameter 29 cm
Kuntoraportti
243639
Päivämäärä:
2014-04-28