Oidentifierad konstnär
2014-04-28
243629
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Skrattande damer i landskap, signerad K Dotkowski (?)/ Paris, olja på pannå, ca 47x39 cm
Kanter med mindre skador