Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2014-04-28
243625
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer i landskap, otydligt signerad, olja på pannå, ca 36,5x29 cm
Ytfläckar, kanter med smärre färgbortfall