Peter Dahl litografi
2014-04-28
243623
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kortspelare, signerad Peter Dahl, litografi, 29x42,5 cm