KA Pehrson litografi
2014-04-28
243608
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -76, 28/360, färglitografi, 20x29 cm