Charles Roka olja på duk
2014-04-28
243577
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROKA, Charles (1912-1999): Kvinnoporträtt, signerad Roka, olja på duk, 81x65 cm