Skedar i silver
2014-04-28
243499
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKEDAR, 18 st, silver, 1800-tal, varav 2 st sent 1700-tal, varierande mästarstämplar, vikt ca 960 g