Ivar Morsing litografier
2014-04-28
243487
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Mapp: Golfare, innehållandes 3 litografier, signerad I. Morsing, 72/175, 52x55 cm
Gulnader