Olle Olsson Hagalund färglitografi
2014-04-27
243411
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Hagalundsmotiv, signerad Olle Olsson Hagalund och numrerad under passpartout, färglitografi, 40x46 cm
Gulnader förekommer