Edgar Wallin olja
2014-04-27
243366
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): Kustbild med båtar, signerad och daterad Edgar Wallin 1928, olja på pannå, 31x40 cm