Oskar Bergman akvarell
2014-04-27
243365
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap, signerad Oskar Bergman, akvarell, 19x13,5 cm