Roland Svensson färglitografi
2014-04-27
243303
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Segelbåt , signerad Roland S., provtryck med kritkorrektion, färglitografi, 25x35 cm